/ RODINNÝ DŮM OMNIA

Roman Štěpař

Telefon:
605 866 885

Email
roman.stepar@ydhome.cz

Financování

Vyřídíme vám bankou schválený úvěrový rámec na výstavbu.

Úroková sazba u nás začíná od 1,75 %.

Mám zájem

Jméno*
Telefon*
E-mail*

Dispozice: 5+kk/2G
Užitná plocha: 190 m2
Zastavěná plocha: 127 m2
Zděná varianta 
Energetický štítek: A

zděná varianta

11 050 000 Kč

(cena včetně DPH)

montovaná varianta

nedodává se

(cena včetně DPH)

Moderní, elegantní dvoupodlažní vila s plochou střechou, dvojgaráží a velkými zasklenými plochami. Antracitové rámy oken doplňují dvoubarevný celek. V přízemí je rozšířená denní zóna domu, v níž jsou umístěny šatna a technická místnost. Z dvojgaráže je praktický přechod do technické místnosti pro umístění technologie a také pro uložení potřebných věcí jako sekačka a další zahradní nářadí určené pro péči o dvůr a zahradu. V blízkosti obývacího pokoje byla navržena samostatná toaleta. Jídelní část navazuje na kuchyň. Z obývacího pokoje je přímý výstup prosklenou stěnou s HS portálem na terasu o výměře 64m2, která je součástí dodávky, což je ideální místo na odpočinek. V patře je klidová zóna domu se třemi pokoji, pracovnou nebo pokojem pro hosty, koupelnou a šatnou. Velké zasklení v místnostech poskytuje dvakrát tolik slunečního světla.

Splňuje vyhlášku (Nearly zero-energy buildings-NZEB) jako pasivní: třída energetické náročnosti „A“. Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

V rámci konceptu „MtM“ připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení včetně dokumentace pro stavební povolení, vyřídíme administrativu, zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikaci se stavebním úřadem. Dodáme vhodné financování výstavby a koupě pozemku. Fakultativně návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a zahrady. Dům je dodáván ve standardu vybavení „Premium“ zahrnujícím výběrové vybavení interiéru. Pro pohodlné užívání domu je instalována FVE, aktivní rekuperace (topí - chladí) s tepelným čerpadlem a doplňkovým podlahovým vytápěním.