/ RODINNÝ DŮM COMO

Roman Štěpař

Telefon:
605 866 885

Email
roman.stepar@ydhome.cz

Financování

Vyřídíme vám bankou schválený úvěrový rámec na výstavbu.

Úroková sazba u nás začíná od 1,75 %.

Mám zájem

Jméno*
Telefon*
E-mail*

Dispozice: 5+kk/2G
Užitná plocha: 239 m2
Zastavěná plocha: 260 m2
Dřevostavba
Energetický štítek: B

cena domu

7 690 000 Kč

(cena včetně DPH)

Architektonický návrh se vyznačuje tvarem písmene L, které umožňuje snadné rozdělení do jednotlivých zón. Disponuje garáží pro dvě auta. Za pozornost stojí prostorný denní prostor. Otevřená kuchyně je skvělým řešením pro rodiny s malými dětmi, kdy rodiče mohou dohlížet na jejich hraní v obývacím pokoji i při přípravě jídla. Architekt naplánoval místo v kuchyni pro praktický ostrov, což je moderní a velmi pohodlné řešení. V kuchyni je jídelní stůl, který je skvělým místem pro rodinné oslavy a společná jídla. Architekt také poskytl místo pro jídelnu, díky níž bude sdílené jídlo vynikající příležitostí stolovat v rodinné atmosféře. Dům má pohodlnou koupelnu a samostatnou toaletu, což je užitečné zejména při návštěvě hostů. Noční část se skládá ze čtyř ložnic, které jsou ideální pro větší rodinu. Místnosti lze také použít jako pokoj pro hosty nebo kancelář či pracovnu. Velkou výhodou projektu je praktická šatna, která minimalizuje potřebu mít v místnostech velké skříně, takže jsou prostornější. Dům má vyhrazen prostor pro praktickou ekonomickou zónu. Působivá terasa umožňuje kontakt s přírodou, aniž byste byli příliš daleko od svého domova. Jeho tvar ukazuje řešení odkazující na moderní styl s důrazem na detail, který je ideálním řešením pro klienty, kteří oceňují nejnovější řešení.

Splňuje vyhlášku (Nearly zero-energy buildings-NZEB) jako nízkoenergetický: třída energetické náročnosti „B“. Po menších úpravách projektu a technologií lze dům zhotovit jako pasivní: třída energetické náročnosti „A“. Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení. Konečná cena bude určena na základě závazné cenové nabídky zahrnující klientské změny a úpravy včetně osazení zpracované k datu zahájení stavby domu po získání stavebního povolení.

V rámci konceptu „MtM“ připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení včetně dokumentace pro stavební povolení, vyřídíme administrativu, zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikaci se stavebním úřadem. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimální způsob vytápění a větrání za využití dotačních titulů. Dodáme vhodné financování výstavby a koupě pozemku. Fakultativně návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a zahrady. Dům je dodáván ve standardu vybavení „Optimus“ zahrnujícím podlahové krytiny, interiérové dveře, obklady, dlažby a zařizovací předměty s výběrem u renomovaných studií.